close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Сергій Хараху

Фото фіналіста

Населений пункт:  місто Львів 

Навчальний заклад:  Класична гімназія при ЛНУ імені Франка

Предмет: захист вітчизни    

Чому став вчителем?

З любові до атласів і мапи світу, я вступив до Львівського національного університету і отримав професію вчителя географії. Завжди займався спортом і за часів студентства організував дитячий баскетбольний клуб. Моє захоплення спортом та педагогіка врешті-решт поєдналися, тому наразі я викладаю захист вітчизни.

Інновації

Ми вивчаємо концепцію глобальної безпеки на прикладі інших країн, способи протидії гакерським атакам, кіберзлочинності та світовому тероризму. Для мене важливо, щоб діти усвідомлювали роль людини у творенні миру.

Практичні військово-польові заняття ми проводимо у формі дводенного вишколу у Карпатах. Це моя власна ініціатива, яку підтримала громада та ветерани АТО. Беру участь у міжнародних літніх таборах, як-от табори української мови для українців зі Сходу та діаспори, а також “Джерела толерантності”, які проходили в Україні, Молдові та Грузії.

Разом з учнями ми одними з перших вийшли на Євромайдан (я досі є сотником Народної самооборони Львівщини). Зараз допомагаємо випускникам гімназії, які героїчно боролись у зоні АТО, та дітям-сиротам.

Правило життя

Ти успішний тоді, коли учні відчувають, що ти ведеш уперед, що ти не залишився осторонь прогресу, не втратив темп життя, що ти у мейнстрімі.