close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Grade Education Centre: найбільший центр міжнародних іспитів з англійської мови

Вже другий рік поспіль нашу премію підтримує освітній центр Grade Education Centre. Це найбільший центр міжнародних іспитів з англійської мови та єдиний авторизований Платиновий центр Cambridge Assessment English в Україні.  Щороку більш ніж 5500 студентів готуються, складають іспити та підвищують кваліфікацію разом з Grade. У Grade Education Centre розуміють, що українські вчителі мають навчатися за міжнародними професійними стандартами. Саме тому партнер Премії дає змогу вчителям англійської мови пройти сертифіковані курси топ-рівня, а фіналістам – підвищити рівень іноземної.

Курс CELTA

Одним з подарунків для наших учасників є сертифікат на проходження курсу CELTA. Це одна з найпрестижніших кваліфікацій для викладачів англійської мови, яка навчає принципам викладання за комунікативною методикою. Під час курсу викладачі беруть участь у практичних воркшопах, виконують письмові завдання, а також планують та проводять уроки, і отримують зворотній зв’язок від колег по курсу та від тренера. Це кваліфікація, яка підходить як досвіченим, так і новим викладачам. Курс систематизує знання та створює міцну базу викладацьких навичок за міжнародними стандартами та сучасними підходами до викладання. До того ж, в Україні сертифікат CELTA зараховується як години фахової підготовки.

В минулому році півфіналістка Премії Маріанна Климчук, вчителька англійської мови з Буковини, отримала сертифікат на проходження курсу CELTA.

Маріанна Климчук

Я хочу зазначити раціональне поєднання теоретичного та практичного матеріалу. Онлайн-опрацювання теоретичного матеріалу, спілкування з колегами за курсом на форумі, обговорення практичних питань, “живі” онлайн-зустрічі у Zoom – усі ці різновиди роботи були гармонійні та збалансовані. Я особисто працювала рівномірно від 2 до 3 годин на день. Під час практичних занять навантаження було трішки більшим, оскільки потрібно було детально розписувати план уроку, лінгвістичний аналіз до таких типів уроку, як граматика та functional language, а також готувати роздатковий матеріал на урок”, – поділилася враженнями від курсу Маріанна.

Також вона дала кілька порад тим, хто лише збирається пройти курс.

По-перше, чітко сплануйте свій час, працюючи над курсом. Заведіть зошит і записуйте нові терміни та слова. Періодично заглядайте в цей зошит. Усі електронні матеріали, отримані на курсі, також збирайте в одному місці. По-друге, пам’ятайте, що найкращий спосіб засвоїти вивчене – це когось навчити, тому діліться досвідом із колегами. По-третє, не бійтеся долати труднощі, не здавайтеся, якщо у вас щось не виходить, адже поруч тьютори, які завжди підтримають і нададуть кваліфіковану консультацію”.

Ця порада вже точно знадобиться фіналістці Премії 2020 вчительці з міста Суми Вікторії Ломаці. У цьому році саме вона отримала змогу пройти курс CELTA від наших партнерів.

Вікторія Ломака

“Для мене як для вчительки англійської мови «рожевою мрією» була можливість навчатися на курсі Celta. Адже це найбажаніша викладацька кваліфікація в світі. Коли Grade подарували мені сертифікат на його проходження, я була на сьомому небі від щастя.  Так як я викладаю в школі, то й обрала для себе саме курс Celt S. Також мені було надано чудова можливість проходити його онлайн. Адже через оголошений карантин в Сумській області, мені було б важко відвідувати сам освітній центр. Зараз я вже почала опановувати надані матеріали, які розкривають для мене секрети викладання англійської мови підліткам. Ця інформація є надзвичайно цікавою та корисною. Я вже чекаю, коли зможу використати нові методики безпосередньо на своїх уроках. Щиро дякую Grade Education Centre підвищити свою кваліфікацію та можливість зростати”.

Керівник тренінгового центру Катерина Проценко коментує, чому вирішили вручити подарунок саме Вікторії: “Коли ми читали анкету Вікторії, то були вражені її активною життєвою позицією та ставленням до учнів та навчання в цілому. Коли Вікторія пише про те, як працює зі школярами, відчувається, що вона зацікавлена в тому, щоб учні були вмотивовані, зацікавлені та активні. Вона створює телеграм канали для своїх учнів, має свій Youtube канал, де розповідає вчителям про те, як користуватися освітніми онлайн-сервісами, проводить вебінари для викладачів. Ми хотіли, щоб наш подарунок був корисний тому, хто його отримає, і з огляду на таку активну позицію Вікторії вирішили, що цей курс — саме для неї”.

Натхнення для подальшого розвитку

Ще одним подарунком від партнера став сертифікат на проходження курсу з англійської мови для півфіналістки Премії з міста Київ Еліни Шевченко.

Еліна Шевченко

Заповнюючи анкету на Global Teacher Prize, я мріяла to improve my English та про створення Language hub, мовного простору, де є шанс для кожного взяти участь в реалізації захоплюючих online\offline проєктів, поспілкуватися англійською мовою та весело провести час. Language hub мав декілька зон: зона відпочинку та спілкування, кулінарна зона, малювальна зона, зона он-лайн навчання, зона проектів, зона конференцій та дебатів, зона кіно та музики…  Я дуже вдячна Grade Education Centre за реалізацію моєї мрії. І до цього моменту Grade Education Centre був для мене справжнім натхненням для подальшого розвитку: це й можливість здавати міжнародні іспити для ЗНО, ДПА, та навчання за кордоном, і цікаві семінари, навіть про можливості вивчення англійської мови студентами з дислексією та дисграфією, конференція Teachers’ Conference “21 lessons for the 21st century” про стратегії і лайфхаки, student-centered teaching, тести та мотивацію. А тепер став ще й чарівником, який дарує крила! ” – ділиться враженнями півфіналістка.

Англійська мова для кожного

Наш партнер розуміє, що англійська мова – ключ до найкращих педагогічних методик. Навчання закордоном та обмін досвідом з іноземними колегами є неоціненними у професійній діяльності викладача. Саме тому всі цьогорічні фіналісти Премії отримали сертифікат на проходження курсів у їхньому центрі. Вчитель історії з міста Благовіщенськ Олександр Чучаєв вже почав проходити курс.

Олександр Чучаєв

Я давно мав бажання вивчити англійську мову, оскільки для освітянина, який прагне рухатися вперед і вивчати світові тенденції розвитку освіти, це надзвичайно важлива річ. Однак всі мої намагання розбивалися об курси, які одразу здавалися не реальними для освоєння. Намагався вчити англійську за допомогою ютуб-каналів та різних посібників, та це не дало бажаного результату. Коли отримав сертифікат на навчання від Grade Education Centre, одразу записався на курс, оскільки втрачати такий шанс – собі дорожче. Уже три тижні навчання позаду і я в захваті. Цікавий онлайн формат заняття, постійна зміна форм та видів робіт, робота в парах та комунікаційна основа уроку – все це робить курс англійської від Grade надзвичайно мотивуючим і результативним”, – коментує своє навчання Олександр.

Чому вирішили підтримати Премію

На це питання Катерина Проценко, керівник відділу тренінгів для викладачів Grade education Centre, відповідає так: “Ми розділяємо позицію Global Teacher Prize Ukraine і також віримо в те, що вчителі важливі і намагаємося їх підтримувати як можемо. У нас є тренінговий центр для викладачів, де щороку більше 150 вчителів англійської підвищують свою кваліфікацію та отримують сертифікат CELTA. Ми також проводимо тренінги та вебінари про те, як готувати до міжнародних екзаменів, як викладати дітям і т.д., багато з цих вебінарів – безкоштовні. Ми маємо доступ до великої кількості якісної інформації, а також найкращих програм підвищення кваліфікації у світі і дуже хочемо ділитися цими знаннями з учителями України.” 

Дякуємо Grade Education Centre за підтримку Премії. #ВчителіВажливі, і ми щасливі, що наші партнери це розуміють.

 

Схожі новини