close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Майя Тутаєва

Фото фіналіста

Населений пункт: село Хмельове

Навчальний заклад: Хмелівське НВО

Предмет: Математика

 

Суперсила: Знаходити приємність у стані вчительської душі: постійному неспокої, прагненні до незвіданого та любові до дітей. Коли пані Майя викладає на заміні, школярі не хочуть повертатися до колишніх вчителів.

Вчитель 21-го століття, який він? Управно послуговується м’якими навичками: роботою в команді, емпатією та толерантністю; у викладанні надає перевагу комплексним підходам. На своїх уроках пані Майя впроваджує програму SEE Learning, про яку дізналася в Індії. Вона базується на трьох блоках: соціальному, емоційному та етичному. А улюблена методика загалом — прикладні задачі, які будують для школярів місточки між теорією та практикою.

Які навички потрібні учнівству покоління Альфа? Уміння комунікувати, критично мислити та швидко пристосовуватися до змін. Пані Майя не “фарширує” своїх виконавців знаннями, а навчає бути гнучкими. 

Професійна мрія: Бути для школярів не наставницею, а напарницею. Відтак, заохотити їх вступати в педуніверситети. Для цього пані Майя бере активну участь у Школі молодого вчителя на базі Хмелівського НВО. Ще одна мета — продовжувати надихати вчителів і батьків своєю непосидючістю та експертністю.

Джерело натхнення: Щирі прізвиська, як от “наша Майєчка” або “наша Мамка”. Фіналістка зазначає, що в них — уся суть її буття. А також — книжка випускника з присвятою “Майї Тутаєвій” білими літерами на обкладинці.