close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Оксана Мироняк

Фото фіналіста

Населений пункт: Охтирка, Сумська область

Навчальний заклад: Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Охтирської

міської ради Сумської області

Предмет: Англійська мова

 

Суперсила: Створювати збалансований освітній синтез локального та міжнародного досвіду. Учні пани Оксани беруть участь у навчальних таборах англійською мовою із волонтерами Корпусу миру та мають досвід у проєктах зі створення бренду міста.

Вчитель 21-го століття, який він? Чутливий до несправедливості, свідомий щодо необхідності змін і спраглий ділитися знаннями з людьми навколо. Пані Оксана — невтомна організаторка освітніх проєктів для школярів і викладачів. У її CV — досвід участі в ініціативах ООН і уряду США, а ще — низка авторськи починань. Наприклад, презентація “Секрет успіху, або як знайти себе” на конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО.

Які навички потрібні учнівству покоління Альфа? Креативність — її не замінить штучний інтелект, — емоційний інтелект і технологічна грамотність. Пані Оксана вважає, що запорукою успіху буде не надлишок знань, а вміння ними послуговуватися. Молоді доведеться адаптовуватися до зміни клімату, зростання населення, зменшення запасів природних ресурсів — усе це вимагатиме глибокого розуміння процесів у світі та навичок вирішення проблем.

Професійна мрія: Виховувати громадян світу з активною життєвою позицією та прагненням зберігати духовні цінності людства. Відтак, тема кожного уроку пані Оксани дотично стосується актуальних проблем у світі.

Джерело натхнення: Учні, котрі прагнуть до особистісного розвитку. Вихованці пані Наталі заохочують її брати участь у педагогічних конкурсах, як-от “Вчитель року” та GTPU.