close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Олег Слушний

Фото фіналіста

Населений пункт: Вінниця

Навчальний заклад: Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради”

Предмет: Інформатика

 

Суперсила: Уміння знаходити обдарованих дітей і сприяти їхній самореалізації в житті. Учні пана Олега — переможці всеукраїнських олімпіад і міжнародних конкурсів із інформатики, інформаційних технологій і математики.

Вчитель 21-го століття, який він? Перебуває в постійному педагогічному пошуку інноваційних освітніх технологій. Сам пан Олег на уроках послуговується STEM-підходами та прийомами мнемотехніки. Щоб засвоїти програму, його учні самостійно створюють і програмують роботів.

Які навички потрібні учнівству покоління Альфа? Критичне мислення, цифрова гігієна та володіння англійською мовою. Пан Олег намагається зменшити освітньо-технологічний розрив у своїй школі, щоб допомогти дітям здобути актуальні компетенції. А ще — організовує інтерактивні подорожі та тематичні екскурсії до сучасних лабораторій , аби спонукати учнів до наукового пізнання.      

Професійні мрії: 

  1. Бути вчителем-новатором і популяризатором безперервного навчання. Пан Олег — активний учасник не(конференцій) від EdEra та щорічний гість фестивалю освітніх технологій “Перспектива”. 
  2. Показати майбутнім педагогам, що вчителі важливі. Так, пан Олег регулярно ділиться досвідом і авторськими лайфхаками зі студентством ВДПУ. 
  3. Виховати екосвідомість у школярів. У своїй школі пан Олег ініціював збір використаних батарейок і вторсировини, а ще — заохотив учнів послуговуватися мобільним додатком “Кліматичні краплі”, у якому можна відстежувати власні вчинки, корисні для довкілля.

Джерело натхнення: Учні, котрі прагнуть стати успішними спеціалістами та відповідальними членами громадянського суспільства.