close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Олена Гальвіцька

Фото фіналіста

Населений пункт: Львів

Навчальний заклад: ЗОШ І-ІІІ ст. №24 ім. М.Конопницької

Предмет: Вчителька початкових класів

 

Суперсила: Випереджає час і тенденції в освіті, бо вміє поставити себе на місце дитини. Ще за часів радянської школи зсувала парти по дві та готувала завдання для кожної групи дітей на весь день. Учні пані Олени не бояться зіпсувати чистовик, адже малювати та клеїти в ньому — частина навчального процесу.

Вчитель 21-го століття, який він? Відповідальний, озброєний арсеналом освітніх методів і прийомів, щоб заохотити дитину навчатися не за примусом,  а самостійно. Завдання пані Олени спонукають дітлахів думати, дискутувати та проводити пошукову роботу. На уроках учні пишуть казки та уявляють себе представниками різних професій.

Які навички потрібні учнівству покоління Альфа? Розвинений емоційний інтелект та контекстне мислення, мотивація на успішне навчання впродовж життя і уміння вирішувати складні проблеми; дослідницьке ставлення до життя; спроможність опановувати інформацію з різних джерел та критично її оцінювати; уміння працювати у команді, відповідально ставиться до своїх

вчинків, до себе та інших людей, швидко адаптуватися до змін, усвідомлювати себе громадянином України та мешканцем Землі.

Професійний девіз: “Вважаю, що все у житті слід робити класно. Класно вчити, класно відпочивати. Ловити класну щуку, шити класні ляльки. Своєю найбільшою вчительською заслугою вважаю те, що завжди була на крок вперед і робила інтуїтивно все те, що згодом запускалося у педагогіці. І тому НУШ розпочалася для мене не минулого року, а близько десяти років тому.”

Джерело натхнення: Реформа освіти, наближення сучасної школи до потреб й інтересів дитини. Так, пані Олена відчуває, що час принаймні потроху її наздоганяє.