close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Тетяна Рудас

Фото фіналіста

Населений пункт: Маріуполь, Донецька область

Навчальний заклад: Маріупольська спеціальна загальноосвітня

школа – інтернат № 37 Донецької обласної ради

Предмет: Економіка, Людина і світ, Музичне мистецтво, Основи

здоров’я

 

Суперсила: Терапія любов’ю: уміння піклуватися про дітей, яким бракує батьківської підтримки. Зі своїми учнями пані Тетяна пече пиріжки, вигадує ігри та ходить на море. Узамін вони — школярі з особливими освітніми потребами — починають говорити, читати та писати, а після закінчення інтернату готові до самостійного життя.

Вчитель 21-го століття, який він? Перебуває на авангарді освітніх змін. Пані Тетяна співпрацює з Академією педагогічних наук і популяризує міжнародні проєкти в своїй школі. А ще — впроваджує стратегічне управління в педколективі, щоб зробити навчальний процес керованим і впорядкованим.

Які навички потрібні учнівству покоління Альфа? Уміння адаптуватися до світу, що швидко змінюється. Вихованці пані Тетяни тренуються пристосовуватися до різних економічних викликів, розв’язувати проблеми, а також — берегти навколишнє середовище. Щоб підготувати дітей до майбутніх викликів, фіналістка впровадила в навчальний процес програму “Основи економічних знань”, а з 2018 — налагодила співпрацю з USAID.

Професійна мрія: Бути справжньою агенткою змін у освітній сфері. Пані Тетяна зараджає педколектив школи оптимізмом, а також регулярно проводить майстер-класи та ярмарки педагогічних інновацій в інтернаті.

Джерело натхнення: Досвід допомоги дитині-сироті. Вихованець пані Тетяни зміг знайти роботу в автотранспортному цеху, а зрештою — побудувати власну сім’ю.