close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Тренінговий центр “Лінгвіст”: професійне навчання для вчителя

#ВчителіВажливі – саме таке твердження пропагує премія Global Teacher Prize Ukraine. Вже четвертий рік українські вчителі можуть заявити про себе, а головне – долучитися до спільноти однодумців: проактивних освітян, які хочуть змінювати країну. У цьому році ми отримали близько 3 тисяч анкет педагогів зі всієї України, п’ять професійних організацій обирали десятку фіналістів. А переможця обирали на триденному асесмент центрі у Дніпрі поважне журі. В цьому році найкращим вчителем країни став Василь Дяків з міста Заліщики Тернопільської області. Саме він отримав 250 тисяч гривень та освітню подорож. 

Але цінні подарунки отримав не тільки переможець. У цьому році вчителі англійської мови теж отримали шанс підвищити власну кваліфікацію. А це стало можливим завдяки нашому партнеру – тренінговому центру “Лінгвіст”

Про тренінговий центр

Тренінговий центр “Лінгвіст” займає особливе місце у покращенні освітнього процесу України. Це проєкт, що створив «Систему професійного вдосконалення вчителів іноземної мови» на основі «Рамки безперервного професійного розвитку вчителів іноземних мов», розробленої Британською Радою спільно з МОН України та Cambridge English Teaching Framework.

Учасники премії Global Teacher Prize Ukraine 2020 мали змогу отримати сертифікати та матеріали для свого професійного зростання.

Серед них:

  1. Сертифікат на участь в Літній Школі професійної майстерності (навчання і проживання)
  2. Два сертифікати на 30-годинний курс за Програмою підвищення кваліфікації
  3. Якісні книги та словники для кращих вчителів

Наш партнер був приємно здивований з тієї великої кількості проактивних вчителів англійської, які подали свої анкети. Після перегляду заявок представники тренінгового центру обрали трьох викладачів. Це вчителька з Черкащини Альона Сліпенко, вчителька з смт Балабине Запорізької області Тетяна Дуцик, а також – фіналістка Премії 2020 Людмила Тоцина, педагог із Маріуполя.

Можливість навчатися та самовдосконалюватися

Я отримала Сертифікат на проходження 30-годинного курсу Teaching Teens за програмою підвищення кваліфікації та крутезний словник.  Враження – неймовірні, оскільки слідкую за тренінговим центром “Лінгвіст” вже давно,прослуховувала їхні вебінари неодноразово,перечитувала програми курсів, для того,щоб підібрати найбільш актуальний для себе. А тут неочікувано такий суперський подарунок завдяки участі у Global Teacher Prize Ukraine. Вже не дочекаюсь,коли стану слухачем курсу, адже програма обіцяє багато цікавого,корисного та необхідного для вчителя-практика”, – коментує свій подарунок від тренінгового центру “Лінгвіст” півфіналістка Премії 2020 Альона Сліпенко. 

Хочу висловити подяку Тренінговому центру ЛІНГВІСТ, що є партнером Global Teacher Prize Ukraine, за підтримку вчителів англійської мови.  Дякую Світлана Дроботенко, що надали таку чудову можливість  постійно навчатися новому,самовдосконалюватися”, – ділиться враженнями Тетяна.

Тетяна Дуцик та Світлана Дроботенко

Обидві півфіналістки також отримали якісні навчальні посібники для вивчення англійської мови.

“Підтримати на злеті” – ось принцип, яким ми керувались при виборі кандидатів. Яскраво пам’ятаю свої перші роки викладання в школі – ти ніби прокладаєш шлях у джунглях: без мапи, орієнтирів і провідника. Безліч запитань і довжелезний шлях до відповідей. Саме з метою систематизації знань з методики викладання англійської мови Тренінговий центр Лінгвіст розробив Програму підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, що отримала схвалення і рекомендована Міністерством освіти і науки. Обидві колеги, Тетяна і Альона, знаходяться на старті своєї педагогічної кар’єри, активно рухаючись у вірному напрямку. Вони відкриті до нового, приносять в клас всі “яскравинки”, про які дізналися, і застосовують їх на уроках. Переконана, що будь-який з курсів, “Teaching Teens” чи “Teaching Kids”, що вони оберуть за власним бажанням, зробить їхні уроки ще більш майстернішими і корисними для учнів”.

Літня школа для підвищення кваліфікації

Фіналістка Премії 2020 Людмила Тоцина отримала особливо цінний подарунок: безкоштовну участь у Літній школі від тренінгового центру. “Дуже хочу висловити подяку Тренінговому центру “Лінгвіст”, що є партнером Global Teacher Prize Ukraine, за підтримку вчителів англійської мови. Дякую Світлані Дроботенко, що надали таку фантастичну можливість для професійного розвитку. Новими знаннями та досвідом обов’язково поділюся з колегами”.

Людмила Тоцина та Світлана Дроботенко

Літня школа для вчителів англійської мови від “Лінгвіст” – це:

  • 24 години навчання
  • Обмін досвідом з колегами
  • навчання та проживання у мальовничій локації
  • Щоденна розважальна програма

“В серпні, надихаючись історіями півфіналістів, намагалася уявити які титанічні зусилля, яка віра у себе, які злети і падіння криються за їхніми рядками… Ці історії чіпляли, змушувати посміхатись і плакати, знаходили такий відгук у серці, що доводилося перечитувати їх по кілька разів, щоб максимально точно співвіднести з балами. 

Історія Людмили – одна з найяскравіших і надихаючих. Вчителька з прифронтового міста своїми переконаннями і власним прикладом щодня доводить, что світ не має меж, і англійська мова – ключ до безкінечних можливостей в ньому. Я спостерігала як майстерно Людмила долала випробування в assessment camp, а коли випала нагода познайомитись особисто, було відчуття, що ми знайомі роки й роки. Переконана, що участь в Літній Школі професіональної майстерності, спілкування з однодумцями з усієї країни стане ще одним кроком на шляху її професійної реалізації. І тримаю кулачки, щоб ця зустріч відбулась за графіком, саме влітку 2021 року”.

Підтримувати вчителів – важливо!

Академічний директор центру “Лінгвіст” Світлана Дроботенко розповідає, чому вирішили підтримати Премію.

“Мені пощастило бути присутньою ще на першій церемонії Global Teacher Prize Ukraine. І я настільки надихнулась феєричною атмосферою свята, що було зіткано з поваги, пошани та вдячності, на які справді заслуговують вчителі, але так рідко відчувають, що просто не могла не скористатися нагодою цього року. Щиро вдячна керівництву компанії Лінгвіст, що підтримали мою ідею та команді Осіторії, що дозволили нам бути причетними до цієї благородної місії – підтримати вчителів та ще раз і ще раз запевнити їх, наскільки вони важливі, наскільки необхідний країні і кожному з нас їхній щоденний вчительський подвиг”.

Дякуємо тренінговому центру “Лінгвіст” за підтримку Премії! Адже #ВчителіВажливі, а їхні історії мають бути почутими.

 

Схожі новини