close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Національна премія Global Teacher Prize Ukraine 2024

Освіту не можна поставити на паузу, і наші відважні, наші незламні, наші віддані Вчителі доводять це щоденно! Труднощі їх загартували, а їхня професійна майстерність потребує гідної відзнаки.

Тому ми розпочинаємо національну премію для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2024. Головний переможець отримає 1 мільйон гривень для власного освітнього проєкту та вирушить у подорож на Світову премію Global Teacher Prize. Також ми відзначимо педагогів в кількох окремих номінаціях, а головне — розкажемо нові дивовижні історії освітян та укотре гучно скажемо на всю країну: #вчителіважливі!

Ми шукаємо педагогів, які зробили видатний внесок у професію, учнів і суспільство. Основна умова — вчитель має бути практиком і працювати у школі або професійно-технічному закладі.

Як відбуватиметься відбір 2024?

До 8 липня триває збір анкет. Заповнити анкету може сам учитель, або його можуть номінувати друзі, колеги, учні чи їхні батьки — обмежень немає.

До 7 серпня організатор Премії громадська спілка «Освіторія» та незалежні асесори у волонтерських офісах в регіонах оцінять анкети і оберуть ТОП-50.

До 27 серпня представники незалежних освітніх організацій та фіналісти попередніх років проведуть глибинні інтервʼю з відібраними учасниками, а 1 вересня ми урочисто оголосимо ТОП-10 фіналістів Премії!

12-15 вересня на виїзному командному асесмент-центрі експертне журі Премії оцінить педагогічну майстерність десятки фіналістів і таємним голосуванням обере переможця.

Церемонія нагородження на День учителя

Урочиста церемонія нагородження відбудеться у Міжнародний день учителя 5 жовтня. Уся країна дізнається імʼя переможця в ефірі Національного телемарафону та святкуватиме внесок українського вчительства у майбутнє країни.

Робота вчителя зараз вимагає не лише професійності, а й глибокої емпатії, сили духу та відданості. Українські вчителі не раз показали, що якими б страшними і складними не були реалії, вони не злякаються і не покинуть своєї роботи. І як справжні професіонали, вони не просто ‘справляються’, вони творять дива, щодня стаючи опорою для наших дітей. Global Teacher Prize Ukraine — це визнання їх невтомної праці, витримки та майстерності. Ми вшановуємо тих, хто виховує наступне покоління українців та українок, бо від того, який фундамент із цінностей та сенсів буде закладено у школах, залежатиме майбутнє нашої країни.

Зоя Литвин, засновниця національної премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine, голова громадської спілки «Освіторія»

  Обов’язкові питання анкети позначені зірочкою (*)

  Фотоматеріали, якими б Ви хотіли поділитися та які відображають Вашу діяльність (прикріпити файли до анкети - максимальний розмір кожного файлу - 8МБ або додати посилання на Google Drive чи інший файловий хостинг)


  Від колегВід родини/друзів/знайомихЗ соціальних мережЗ сайту Освіторія-медіаЗ сюжету на телебаченніІнше


  ПогоджуюсьНе погоджуюсь

   Обов’язкові питання анкети позначені зірочкою (*)