close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Наталія Наддур

Фото фіналіста

Населений пункт: місто Київ

Навчальний заклад:   Київська гімназія “Консул” №86

Предмет:  англійська мова та економіка

Чому стала вчителем?

У дитинстві я цікавилася наукою і технікою, тому обрала фах інженера-будівельника. Так сталося, що я переїхала працювати у Ліван, але для роботи з іноземцями мені не вистачало знання англійської мови. Я закінчила лінгвістичний факультет філіалу Мічиганського університету (Бейрут) і після цього зрозуміла, що хочу викладати. У Лівані працювала в американському коледжі, тож в Україну повернулася з іноземним педагогічним досвідом ― і стала вчителем англійської мови.

Інновації

Я використовую технологію навчання “VITAL SKILLS OF COLLABORATION”, головні принципи якої ― лінгвістична здогадка, полілінгвізм, вдумливе читання тексту, створення власних сайтів, ведення блогів і готування відеопрезентацій.

Мої учні щодня читають Daily Mail, New York Times та Guardian. Вміють виступати публічно, володіють голосом, мовами тіла та жестів, можуть змістовно продіагностувати текст, послуговуються тегами й маркерами. І все це англійською.

Крім викладання англійської мови та економіки, я два роки керую шкільною командою “Юні інспектори руху”.

Правило життя

Правило трьох “R”: respect for yourself (повага до себе), respect for others (повага до інших), responsibility for all your actions (відповідальність за всі свої вчинки).