close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Оксана Окулова

Фото фіналіста

Населений пункт:  смт. Івано-Франкове Львівської області

Навчальний заклад:  “Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка” Яворівської районної ради Львівської області

Предмет:  Хімія

Чому стала вчителем?

Я завжди хотіла займатися наукою, та коли закінчила хімічний факультет ЛНУ ім. Франка, виявилося, що науковці не потрібні. Мені пощастило знайти місце вчителя у рідній школі. Вже через рік я зрозуміла, що це справа мого життя, а наукою можна займатися разом з учнями.

Інновації

Разом з учнями веду блог, де ми ділимося своїми дослідженнями. Наприклад, для рубрики “Цікаві досліди з аптеки” діти відшуковують в інтернеті різні експерименти з доступними препаратами, а потім на уроках ми проводимо досліди.

Для запам’ятовування хімічних елементів учні створюють карти у програмі Flashcards від Microsoft, опановують скрайбінг і навіть послуговуються грою “Minecraft” для створення моделей молекул. Перші спроби моделювання хімічних процесів здійснили у програмі для створення ігор “KoduGameLab”. А ще ми запустили проєкт на краудфандинговій платформі GoFundEd і придбали планшети для кабінету хімії.

Правило життя

Навчання — це не просто передача знань, це спосіб розширення свідомості і зміни реальності.