close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Станіслав Федосєєв

Фото фіналіста

Населений пункт:  м. Київ  

Навчальний заклад:  Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов “Інтелект”

Предмет:  математика

Чому став вчителем?

Я вирішив стати інженером-будівельником. Про всяк випадок подав документи ще у Криворізький педагогічний університет на математику, яка завжди мені так подобалась. Зрештою мене взяли в обидва ЗВО, але обрав я професію вчителя і не жалкую.

Інновації

Я навчаю математиці та логіці через інтерактивні технології: влаштовую вебінари, веду з учнями чати у Viber, Skype та у соціальних мережах, а самі вони знімають математичні влоги.

Працюю за методикою перевернутого уроку, коли учні виступають у ролі вчителів. Завжди намагаюся наблизити математику до життя, тому разом з учнями ми реалізуємо такі проекти як “Ремонт кімнати”, “Покупки в акційний період”, “Здоров’я людини у цифрах” та “Планування сімейного бюджету”.

Літературні хвилинки морально-християнського змісту та логічні фізкультхвилинки стали вже традиційними елементами моїх уроків. Я також займаюся волонтерською діяльністю у християнських таборах з дітьми з особливими потребами.

Правило життя

Моя робота – це постійне навчання і самовдосконалення, це можливість нести добро і виховувати у своїх учнів щирість, дружелюбність та працьовитість.