close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Бондарюк Людмила

Фото фіналіста

Населений пункт: Виноградів, Закарпатська область

Навчальний заклад: Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів N8

Предмет: Мистецтво, Музичне мистецтво, Художня культура

 

Суперсила: “Вчителька” для пані Людмили — це термін-парасолька, який поєднує у собі десяток різноманітних професій: від хореографині до перекладачки. На уроках за фінською системою вихованці фіналістки вчаться танцювати, ходять на віртуальні екскурсії до Ватикану та грають на гітарах.
Вчитель 21-го століття, який він? Уміє “зліпити” себе з нуля, а також — надихати людей довкола. Перша спеціальність пані Людмили — не педагогічна. Утім, це не завадило їй стати наймолодшою переможницею конкурсу “Учитель року” в Україні. А учні фіналістки не бояться мріяти сміливо: завдяки настановам пані Людмили випускниця з селища на Закарпатті підкорила столицю.

Які навички потрібні учнівству покоління Альфа? Уміння критично мислити, вільно висловлювати власну думку та бути відповідальним громадянами, а ще — працювати в команді. Кредо вихованців пані Людмили позичене в Бетховена — “Через боротьбу до перемоги”. 

Професійні мрії: Бути для школярів такою вчителькою, про яку сама мріяла в дитинстві. Пані Людмила вигадує авторські музично-математичні техніки з японськими дзвониками, створює міжконфесійні хори та пояснює класицизм за допомогою ландшафтного дизайну.

Джерело натхнення: Діти, які не стоять на місці, а працюють задля досягнення успіху. Школярі, які до зустрічі з пані Людмилою не знали про Пікассо, за рік починають брати участь у МАН із мистецтва.