close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Браташ Олеся

Фото фіналіста

Населений пункт: Добротвір, Львівська область

Навчальний заклад: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт Добротвора

Предмет: Українська мова, українська література

 

Суперсила: Попри жарти бабусі вірити, що професія вчителя — не кара, а благословення. Для пані Олени школа — це місце творчості, у якому вона працює з великою любов’ю. Фіналістка щаслива, що може допомогти молоді поступово вибудовувати шлях до успіху.
Вчитель 21-го століття, який він? Майстер своєї справи. Пані Олена переконана, що успіх педагога залежить від успіхів учнів. Вихованці фіналістки складають ЗНО на понад 190 балів, перемагають в обласних олімпіадах і вчаться аналізувати себе за допомогою творів Винниченка. За 5 років після закінчення школи навіть колишні розбишаки дякують пані Олені за уважність і перевірене часом уміння надихати.

Які навички потрібні учнівству покоління Альфа? Конкурентоспроможними на ринку майбутнього, своєрідними топографами в інформаційному просторі. Пані Олена вважає, що школярам важливо вміти критично осмислювати та застосовувати знання. Просто завчати з підручника — недостатньо. Так, на своїх уроках із мови та літератури фіналістка впроваджує елементи ІКТ та не “лишає того ровера” навіть тоді, коли стає складно.

Професійні мрії: Для пані Олени важливо щоразу показувати кращий результат, аніж раніше. Відтак, вона не втомлюється брати участь у педагогічних змаганнях і конкурсах. Своїм учням фіналістка каже: “Участь важлива, але щоб не відставати, треба йти попереду”. Мрія пані Олени — удосконалюватися, а відтак перемагати на якісно нових рівнях. А ще — надихати школярів і колег брати з себе приклад. 

Джерело натхнення: Заохочування батьків школярів взяти участь у конкурсі на посаду директорки. За викладацьку кар’єру в пані Олени не було непорозумінь або конфліктів із родичами дітей. Батьківські збори в фіналістки мають просвітницький характер: вона не критикує учнів, а розповідає про власні методи викладання та зони для покращень у навчальному процесі загалом.