close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Черкас Олександр

Фото фіналіста

Населений пункт: Київ

Навчальний заклад: Середня загальноосвітня школа No 54 м. Києва

Предмет: Інформатика, Українська література, Українська мова

 

Суперсила: Уміє перетворюватися на освітнього орла: спершу навчати, потім творити, аби зрештою разом із дітьми злітати ввись. Пан Олександр працює в
Вчитель 21-го століття, який він? Рішучий і сміливий. Для школярів пан Олександр — не просто педагог, але й наставник. Його вихованці припиняють вживати наркотики, починають дбати про психічне здоров’я та телефоном діляться досвідом навчання в ЗВО навіть о 3 ночі. Разом із фіналістом учні подорожують Україною, вперше починають заробляти, а ще — планують полетіти в космос!

Які навички потрібні учнівству покоління Альфа? Уміння завжди бути собою, бо інші ролі вже зайняті. Пан Олександр переконаний, що життя — це своєрідний кінематограф, де кожен має потенціал отримати Оскара. В учнів фіналіста неідеальна дисципліна, натомість безліч захопливих пригод, які допомагають їм пізнати себе. Вони подорожують Україною, не падають із другої полиці потяга та самотужки випускають часописи.

Професійна мрія: Створити ГО, яка займатиметься інклюзивним позашкіллям. Пан Олександр має досвід викладання в школах для дітей із особливими освітніми потребами. Під його керівництвом, учні з ДЦП із селища на Київщині перемагали в наукових конкурсах і олімпіадах. 

Джерело натхнення: Можливість навчати та надихати колег, а ще — вдячні відгуки від учнів і їхніх батьків. Пан Олександр переконаний: якщо поєднати ці два елементи, можна крізь будь-які терни підскочити до зірок.