close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Гайдученко Юрій

Фото фіналіста

Населений пункт: Київ

Навчальний заклад: НВК “Новопечерська школа”

Предмет: Зарубіжна література, Українська література,

Українська мова

 

Суперсила: Ще в утробі матері, під декламування віршів Франка та Шевченка, заразився педагогічним вірусом. Зрештою, перетворив цю хронічну хворобу на професійне покликання. На уроках пана Юрія учні опановують українську граючи “Minecraft”, досліджують людські емоції за казкою “Хуха Моховинка” та пишуть реп про прикметники.
Вчитель 21-го століття, який він? Творчий і відкритий до змін. Пан Юрій переконаний, що досвідчений педагог будує міцну взаємодію із учнями на основі поваги та довіри. Емоційна складова навчального процесу, на думку фіналістка, не менш важлива за змістову. Так, він прагне створити позитивну атмосферу в класі. Учні пана Юрія не переживають за оцінки — замість них отримують персоналізований фідбек, який мотивує їх до самовдосконалення.

Які навички потрібні учнівству покоління Альфа? Уміння бути громадянами світу. Пан Юрій уважає, що зараз немає проблем, які українець чи американець повинен вирішувати самотужки. Усе переплетено, відтак учні повинні знати працювати з різними людьми. Ще важливо розбиратися в інформаційних технологіях, навчатися впродовж життя та зберігати гуманність. 

Професійні мрії: Щоб кожен учитель став мегасучасним та мегацікавим для своїх учнів. Пан Юрій заражає колег вірусом креативних педагогічних стратегій. Так, він є активним членом Клубу проактивних вчителів, де педагоги з сіл Херсонської та Чернігівської областей опановують нові навички та діляться професійними фішками. Разом із Клубом фіналіст організував 10 навчальних викладацьких вікендів до різних міст України. 

Джерело натхнення: Щоденні виклики, які фіналіст отримує від дітей.