close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Голоднюк Наталія

Фото фіналіста

Населений пункт: Сміла, Черкаська область

Навчальний заклад: НВК “ЗОШ #3 І-ІІІ ступенів – колегіум” 

Предмет: Англійська мова

 

Суперсила: Пережила перший рік подружнього життя зі школою та не розлучилася! Пані Наталя ніколи не планувала бути вчителькою, утім тепер не може уявити свого життя без улюбленої роботи. Клас для фіналістки — це місце для творчої імплементації багажу викладацьких методик, здобутого за роки співпраці з Британською радою.
Вчитель 21-го століття, який він? Умотивованість. Пані Наталя переконана, що викладач не може зацікавити школярів, якщо не горить власною справою. Вихованці фіналістки беруть участь у євроклубах, міжнародних проєктах й онлайн-конкурсах. Також, на думку пані Наталі, вчитель-новатор не фокусує навчальний процес на собі, а виступає своєрідним організатором, який стимулює взаємодію між учнями.

Які навички потрібні учнівству покоління Альфа? Критичне мислення, толерантність до людей навколо та вміння навчатися впродовж життя. Щоб виховати в учнів ці навички, пані Наталя залучає їх до участі в проєктах від Британської ради та eTwinning.

Професійні мрії: Зробити внесок у викладання англійської мови на національному рівні. Для цього пані Наталя поширює власні знання з-поміж учителів України, зокрема за допомогою проєкту Британських рад “Вчителі англійської — агенти змін”. 

Джерело натхнення: Обійми улюблених учнів і донечка Поліна, котра дозволяє поглянути на світ очима дитини.