close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Рудніцька Наталія

Фото фіналіста

Населений пункт: Кам’янець-Подільський

Навчальний заклад: Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа N17

Предмет: Зарубіжна література, Українська мова

 

Суперсила: Як акторка, вміє перевтілюватися в героїв творів, про які розповідає учням. Як журналістка, критично аналізує життєві обставини: і в літературі, і в класі. Вихованці пані Наталі кажуть, що вона поводить себе не як “справжня” вчителька, а як “прикольна”. Сама фіналістка переконана, що зі своєю енергійністю та загостреним почуттям справедливості нікого не залишить байдужим. Команда GTPU погоджується.
Вчитель 21-го століття, який він? Виходить за межі шкільного предмета, навчає дитину думати, робити помилки без шкоди для самооцінки та вірити в себе. Трієшники пані Наталі складають ЗНО на 184 бали, бешкетники стають відповідальними офіцерами, а учні з заїканням не бояться виходити на сцену та здобувати приз глядацьких симпатій.

Які навички потрібні учнівству покоління Альфа? Уміння комунікувати як письмово, так і усно, вирішувати конфлікти та будувати співпрацю, а ще — керувати власним часом і брати на себе відповідальність. Щоб виховувати юних лідерів, пані Наталя хоче реалізувати авторський проєкт “Країна успішних”. Мета — створити для школярів умови, щоб академічно перемагати та сучасно розвиватися. 

Професійні мрії: Стерти предметні кордони. Пані Наталя переконана, що “П’ятнадцятирічного капітана” можна паралельно вивчати з географію та всесвітньою історією. Ба більше, робити це ефективніше.

Джерело натхнення: вчителька-колежанка Ірина Савель. Вона навчила пані Наталю, що педагогічні практики корисні лише тоді, коли виходять із емоційно-вольової сфери особистості.