close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Стельмах Світлана

Фото фіналіста

Населений пункт: Херсон

Навчальний заклад: Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті

Предмет: Громадянська освіта, Правознавство, Історія

України

 

Суперсила: Не намагається бути кращою за інших, утім завжди прагне перевершити себе вчорашню. Пані Світлана здійснює освітні подорожі до Швеції, бере участь у викладацьких (не)конференціях і розробляє авторські тренінги з інтегрального лідерства. А на уроках — не лише обговорює революції та цивільно-правовий кодекс, але й разом із учнями проводить майстер-класи з макіяжу, вчиться готувати японські ролли та редагувати в фотошопі.
Вчитель 21-го століття, який він? Не стоїть на місці, а вчиться в своїх учнів.

Які навички потрібні учнівству покоління Альфа? Розвинений емоційний інтелект, критичне мислення та фінансова грамотність. На своїх уроках пані Світлана послуговується ІКТ, разом із учнями готує презентації в SparkL і Prezzi, створює відеобуктрейлери та атласи професій майбутнього. Фіналістка не боїться змін і вірить: те, що можна уявити — можна втілити.

Професійна мрія: Популяризувати професію вчителя, змінити суспільну думку про педагогів. Пані Світлана переконана, що джерело покращень — не нові нормативно-правові акти, а самі працівники шкіл. Щоб бути прикладом змінотворчості, фіналістка ділиться досвідом із колегами на воркшопах, пропагує учительську синергію та пише листи до МОН, бо знає, що наполегливих почують.

Джерело натхнення: Непередбачуваність професії вчительки. Щодня пані Світлана почувається серфінгісткою, котра повинна зловити хвилю, а в період екзаменів і олімпіад — дизайнеркою, бо потрібно із “поліетилену” пошити от-кутюр. Шалений темп “у кайф” для фіналістки.