close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Андрій Олійник

Фото фіналіста

Населений пункт: місто Кам’янське Дніпропетровської області
Навчальний заклад: Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа № 35 Кам’янської міської ради»
Предмет: Вчитель початкових класів

Своїм досягненням пан Андрій вважає те, що 28 його учнів читають понаднормово. Окрім використання інноваційних платформ для навчання, він придумав «Анімаційні хвилинки», коли вчитель танцює разом із дітьми. А ще Андрій у своїх інтегрованих уроках використовує LEGO. Так учні вчать частини мови, математику та навіть презентують свій настрій.

1.У чому ваша вчительська суперсила?
Моя вчительська суперсила в любові до своїх малих янголят. Любові не вчителя до учня, а вчителя-батька до своїх дітей! Це є початком усіх моїх інновацій та взагалі всього, що я зробив у сфері освіти.

2. Вчитель 21 століття: хто він у трьох словах
Справжній друг для своїх учнів, новатор, впровадник змін.

3. Яка фраза, сказана вашими учнями, дарує вам крила?
«Андрію Вікторовичу, я хочу бути схожим на Вас, я хочу бути таким вчителем, як Ви». Учень взяв чорний маркер, намалював собі брови і сказав мені: «Андрій Вікторович, я хочу собі такі великі брови, як у вас». «Андрій Вікторович, ура! В мене вийшло!»

4. Топ-навчика, яку ви здобули під час дистанційного навчання.
Я вчитель, але завдяки дистанційному навчанню настільки впевнено став почуватися в кадрі, що подеколи уявляв себе телеведучим. Почав розвивати в собі навички роботи в кадрі: дикція, постава голосу, інтонування, режисура, манера подання матеріалу. Мені це дуже допомогло під час створення своїх уроків.

5. Ваша професійна мрія.
Мати можливість розвиватися протягом усього життя. Стати керівником сучасного закладу в якому створю щасливу, безпечну, приємну, дружню атмосферу для усіх учасників освітнього процесу.