close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Анна Домніч

Фото фіналіста

Населений пункт: місто Київ
Навчальний заклад: Новопечерська школа
Предмет: Фізкультура, Хореографія

Для пані Анни найкращим показником успішності її учнів є бажання відвідувати її тренування. Вона активно розвиває культуру мажорет-спорту в Україні: за кілька років її учні вже встигли стати чемпіонами Києва та України. У популярній соцмережі TikTok її руханки набирають безліч переглядів. Анна активно впроваджувала тему спорту у Всеукраїнській школі онлайн, її уроки були одними з найпопулярніших.

В чому ваша вчительська суперсила?
Моя вчительська суперсила у можливості зарядити дітей позитивом,завжди бути прикладом для них, бути в тренді та на одній хвилі з дітьми!

Вчитель 21 століття: хто він у трьох словах
Новатор, приклад, в тренді.

Яка фраза, сказана вашими учнями, дарує вам крила?
«Пані Анно, ви для нас як друга мама,ви подарували нам віру в себе і змінили наше життя,тепер ми знаємо як досягти будь-якої мети,головне не зупинятись!»

Топ-навичка, яку ви здобули під час дистанційного навчання.
Спорт може бути цікавим і продуктивним навіть дистанційно, головне вкладати в це душу та сили. Діти отримали величезне задоволення від занять спорту,руханки танцювала вся країна!

Ваша професійна мрія.
Моя професійна мрія – щоб пролунав гімн України на чемпіонаті світу, у 2021 році ми представляємо країну на цьому чемпіонаті, я назавжди запам’ятала відчуття коли ми стали призерами чемпіонату Європи,тож моя мрія щоб наша країна була призером чемпіонату світу і діти отримали ці емоції ще раз!