close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Олександр Чучаєв

Фото фіналіста

Населений пункт: місто Благовіщенське Кіровоградської області
Навчальний заклад: Благовіщенський навчально-виховний комплекс № 2 «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів — заклад дошкільної освіти «Дивоцвіт» Благовіщенської районної ради»
Предмет: Всесвітня історія, Громадянська освіта, Історія України, Етика, Міфологія

Перші результати, якими пишається пан Олександр — це залучення учнів сільської школи до всеукраїнських проєктів. У 2017 вчитель потрапив до ТОП-20 вчителів за версією Global Teacher Prize та став головою громадської організації, куди увійшли фіналісти премії. Організація провела 4 масштабних освітніх фестивалі та залучила 200 освітян. Пан Олександр заохочує дітей до спорту у власному клубі «СКІФ».

1. У чому ваша вчительська суперсила?
Сила! І це супер. Насправді, моя суперсила в тому, що я спокійно рухаюсь вперед, ламаючи стереотипи й не оглядаючись назад. Ніколи не зупиняюсь перед труднощами.

2. Учитель 21 століття: хто він у трьох словах
Новатор, менеджер, психолог.

3. Яка фраза, сказана вашими учнями, дарує вам крила?
«Капець, уже кінець уроку… А давайте продовжимо, ми вже пообідали!»

4. Топ-навичка, яку ви здобули під час дистанційного навчання.
Когнітивна гнучкість була моєю топ-навичкою, але під час дистанційки я дійсно став «Цезарем» і одночасно навчився спілкуватися з учнями з різних класів про різні проєкти, ще й встигав випити кави й зателефонувати в бухгалтерію.

5. Ваша професійна мрія.
Відкриття власного центру можливостей дитини – комплексного ресурсного простору фізичного, ментального, креативного та інтелектуального розвитку дитини з 3 до 17 років. В рамках цього простору діятимуть спортивні зали, гуртки формату «Peer learning», зони ментального збагачення та фінансової стабільності, креативний простір з ігровими методиками.