close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Розпочато збір історій про вчителів воєнного часу

Премія Global Teacher Prize Ukraine змінює формат і не визначатиме цьогоріч фіналістів і фіналісток як раніше. Замість звичного формату ми збиратимемо історії про вчителів воєнного часу, щоб сказати: “Вчителі важливі. Попри все!”

Незважаючи на активну фазу війни кожен вчитель продовжує робити свій вагомий внесок, аби українські діти продовжували навчання та розвиток. Хтось пішов виборювати майбутнє країни на фронт, інші – проводять уроки у бомбосховищах. Проєкт збиратиме і розповідатиме історії про вчителів, які попри все залишаються агентами змін.

“Ми не скасовуємо премію, а лише змінюємо її формат. Ми живемо у новому контексті. Зараз особливо хочемо сказати “Дякуємо!” кожному вчителю і вчительці. Вони вже пройшли найскладніші випробування війною і показали, що кожен з них — найкращий і найкраща. Ми ані секунди не сумнівались, що вчителі важливі. Як до війни, так і під час. Ми хочемо розповісти різні історії освітян, що однаково заслуговують на всі існуючі нагороди та внесок яких неможливо порівняти чи оцінити. Але наш традиційний формат премії обов’язково повернеться наступного року після перемоги” , — говорить голова спілки “Освіторія”, засновниця премії Зоя Литвин.

Номінувати вчителя і розповісти про нього історію можна на сайті Global Teacher Prize Ukraine. Збір триватиме з 21 липня по 21 вересня.

Будь-яку історію про освітян, яка особисто вразила, можуть відправити самі вчителі, учні, батьки, колеги — обмежень немає.

Відібрані історії будуть опубліковані на сайті osvitoria.media, а також на майданчиках інформаційних партнерів. Фіналом збору історій стане презентація проєкту у телевізійному форматі на День вчителя.

Кожна історія — це символічна подяка вчителю і вчительці. З кожною новою заявкою на сайті премії буде з’являтися нова цеглинка у зображенні школи, що символізує внесок освітян у відновлення освітнього процесу. Чим більше історій, тим більше цеглинок.

Прочитати історії можна буде на сайті Global Teacher Prize Ukraine, а також на сторінках у соціальних мережах премії.

Схожі новини