close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Global Teacher Prize Ukraine відзначить вчителів воєнного часу в ефірі телемарафону та майданчиках інформаційного партнера 1+1 media

News 28.08.2023

7 жовтня в ефірі національного телемарафону цьогорічна премія Global Teacher Prize Ukraine розкаже історії вчителів, чий професійний досвід уособлює українське вчительство воєнного часу. 

На меті премії, яку організовує громадська спілка «Освіторія», у такий спосіб подякувати вчителям, відзначити важливість їх праці та надихнути на нові звершення в турбулентних умовах великої війни.

Традиційно, медіапартнером події стала група 1+1 media.

Крім цього, актуальний контент, а також історії вчителів, зібрані в межах Global Teacher Prize Ukraine 2023, будуть опубліковані на майданчиках медіакомпанії, серед яких – соцмережі групи, новинні сайти ТСН.ua та УНІАН, а також ранкове шоу «Сніданок з 1+1».

Організатор премії, громадська спілка «Освіторія», також розкриє історії й на власних онлайн-майданчиках: на сайтах globalteacherprize.org.ua та osvitoria.media

Детальніше про ресурси медіапартнера: 

  1. ТСН.ua — новинний сайт №1 в українському інтернеті. Щомісяця близько 10 мільйонів унікальних відвідувачів дізнаються новини саме з ТСН.ua. 24 години на добу і 7 днів на тиждень редакція стежить за життям України та світу, публікує найважливіші й найцікавіші українські та світові новини, а також новини науки та ІТ, культури, економіки, політики та спорту. Для читачів сайт регулярно готує унікальні спецпроєкти, збираючи найцікавіші матеріали на найбільш актуальні теми.
  2. УНІАН перше в Україні та найбільше незалежне інформаційне агентство, засноване 1993 року, лідер серед новинних медіа країни, найбільш цитоване джерело новин про події в країні. Виробляє новини трьома мовами: українською, російською та англійською, поширюючи їх через платну закриту передплату, розсилки дайджестів, добірки анонсів і популярний в Україні інформаційний портал unian.ua (основна українcькомовна версія, unian.net російськомовна версія, unian.info   англомовна версія).

Ранкове шоу «Сніданок з 1+1». Завжди актуальні новини та поради експертів, що налаштовують глядачів на продуктивний день. У будні шоу транслюється щодня з 7:00 до 9:30 на телеканалі «1+1 Україна» та на YouTube. У суботу та неділю з 7:00 до 9:30 – «Сніданок. Вихідний». Додатково переглядати проєкт можна на платформі Київстар ТБ.

Схожі новини