close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Київстар ТБ став медіапартнером Global Teacher Prize Ukraine 2023

News 05.09.2023

7 жовтня в ефірі національного телемарафону цьогорічна премія Global Teacher Prize Ukraine розкаже історії вчителів, чий професійний досвід уособлює українське вчительство воєнного часу. 

На меті премії, яку організовує громадська спілка «Освіторія», у такий спосіб подякувати вчителям, відзначити важливість їх праці та надихнути на нові звершення в турбулентних умовах великої війни.

Медіапартнером події стала платформа кіно та телебачення Київстар ТБ.

В межах партнерства користувачі Київстар ТБ зможуть подивитись онлайн-трансляцію Церемонії Global Teacher Prize Ukraine 2023.

Організатор премії, громадська спілка «Освіторія», також презентуватиме зібрані історії на власних онлайн-майданчиках: на сайтах globalteacherprize.org.ua та osvitoria.media.  З опублікованими матеріалами можна буде ознайомитися і на ресурсах групи 1+1 media, серед яких – соцмережі медіакомпанії, новинні сайти ТСН.ua та УНІАН, а також ранкове шоу «Сніданок з 1+1».

Детальніше про медіапартнера:

Платформа кіно та телебачення Київстар ТБ – партнерський проєкт групи 1+1 media та компанії Київстар, заснований у 2019 році. Налічує понад 300 телеканалів та VOD-бібліотеку з 20 000 фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. Її перевага – це можливість підключення на п’яти різних пристроях. Платформа доступна для всіх мобільних операторів в Україні.

Схожі новини