close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Людмила Таболіна

Фото фіналіста

Населений пункт: Харків

Навчальний заклад: Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №73

Предмет: українська література, українська мова

 

Суперсила: Вміє навчати, як живе, а жити, як навчає. На уроках пані Людмила ділиться з учнями досвідом із подорожей і надихає їх не сидіти на місці, а сміливо йти назустріч пригодам.

Вчитель 21-го століття, який він? Із активною громадянською позицією і шаленим пориванням до інновативності. Пані Людмила активно розвиває та популяризує традицію євроклубів на Харківщині та бере участь у потужних міжнародних проєктах і конкурсах, як-от “Ми можемо більше!” із німецькою ГО “DRA” і “World Of 7 Billion Student Video Contest” із НДО зі США.

Які навички потрібні учнівству покоління Альфа? Уміння подолати власний страх і неорганізованість задля досягнення успіху. Вихованці пані Людмили — всі до одного — регулярно беруть участь у шкільному євроклубі “Бджілка”, де вони можуть розвивати таланти в різних сферах: від політики до режисури. Так, у 2019-му клуб спільними зусиллями виграв “Euroquiz Box” від Представництва ЄС в Україні.

Професійна мрія: Виховувати молодих лідерів, небайдужих до проблем освіти, культури, розвитку суспільства. Лідерів, що пропагують загальноєвропейські цінності та мають потужний потенціал до взаємодії зі владою.

Джерело натхнення: Маленькі охоронці миру, що плекають майбутнє держави — загін юних миротворців ООН на базі ХСШ №73. Разом із ними пані Людмила перетворює Харківщину на потужний європейський осередок.