close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Наталя Пашковська

Фото фіналіста

Населений пункт: Каховка, Херсонська область

Навчальний заклад: Каховський навчально-виховний комплекс

“Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим

вивченням іноземних мов”

Предмет: Географія, Економіка

 

Суперсила: Вміння поставити дитину в центр навчального процесу. Учні пані Наталі із закомплексованих підлітків перетворюються на впевнених у собі фіналістів всеукраїнських олімпіад.

Вчитель 21-го століття, який він? Експериментатор із радикальним прагненням до освітніх перетворень. Завдання вчителя — виховати лідерів і гуманістів, бути прикладом для наслідування. Також треба добре знати свій предмет і постійно самовдосконалюватися. Так, пані Наталя — регулярна учасниця конференцій і семінарів.

Які навички потрібні учнівству покоління Альфа? Креативність як необхідний інструмент у професійному та особистому житті. Пані Наталя вважає, що потрібно виховувати не борців, а активних творців, що діятимуть “задля”, не “наперекір”. А ще — екологічне мислення та інтелект, щоб розуміти та адаптовуватися до світу, котрий постійно змінюється.

Професійна мрія: Виховати покоління громадян, котре сприятиме збереженню світового миру. А також — сформувати лідерів, які сповідуватимуть цінності гуманізму, терпимості та справедливості. Відтак, гімназія пані Наталі разом із МГО “ДіЛО” організовує дні толерантності до хворих на СНІД і ВІЛ, а учні регулярно беруть участь у Моделях ООН.

Джерело натхнення: Усвідомлення краси довкола та віра в те, що учні виростуть свідомими громадянами України та світу. Спостереження за зміною негнучкої радянської школи на професійну та творчу українську освіту.