close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Критерії відбору Переможця Global Teacher Prize Ukraine

Якого учителя ми шукаємо?

У першу чергу того/ту, який/яка МРІЄ, НАДИХАЄ та ЗМІНЮЄ! Журі шукатиме підтвердження:

  • Досягнення помітних результатів у навчанні учнів. 

Наприклад, через поліпшення їх оцінок чи поведінки, через ті досягнення, які учні мають в подальшій освіті, в роботі, соціальному житті, а також через надання їм якомога більше можливостей для реалізації власного потенціалу.

  • Застосування інноваційних та ефективних освітніх практик, які можна відтворювати та розширювати так, щоб вплинути на освіту в усьому світі. 

Наприклад, за допомогою використання технологій чи нетипових освітніх методик, які можна відтворити і в інших школах у тому самому контексті.

  • Заохочення вчителів залишатися в професії, розвивати їхні навички, а також стимулювання молодого покоління приєднуватися до вчителювання.

Наприклад, викладання чи наставництво, робота на вступних педагогічних тренінгах, або будь-яка інша діяльність, яка надихає чи розвиває ваших колег та популяризує професію вчителя.

  • Інтеграція з громадою. 

Це позитивний вплив вчителя за межами класної кімнати. Наприклад, ті соціально важливі проєкти, що поліпшують життя школи та спільноти, які вчитель реалізує самостійно, разом з колегами або учнями.

  • Життєстійкість до викликів сьогодення. 

Що вчитель робить для того, аби подолати виклики в сфері освіти через повномасштабне вторгнення. Наприклад, як ви долаєте наслідки освітніх втрат, допомагаєте дітям-ВПО або будь-яким іншим чином відповідаєте на виклики війни у своїй роботі.

Технічні критерії

На Премію можуть подаватися вчителі середніх загальноосвітніх навчальних закладів, які є практиками, тобто викладають дітям у класі, і мають повних 18 років.

На Премію можуть претендувати ті вчителі, які викладають онлайн через повномасштабне вторгнення, але не вчителі онлайн-шкіл. Вчителі професійно-технічних навчальних закладів, технікумів чи коледжів, які викладають шкільні предмети, також можуть брати участь.

Заявки приймаються до 8 липня 2024 року, а ім’я переможця стане відомим 5-го жовтня 2024 року під час церемонії нагородження.