close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevk

Умови премії та вимоги для найкращого вчителя року

Якого учителя ми шукаємо?

У першу чергу того/ту, який МРІЄ, НАДИХАЄ та ЗМІНЮЄ! Кожен кандидат на отримання премії оцінюється відповідно до чітко визначених критеріїв. Журі шукатиме підтвердження:

  • Досягнення помітних результатів у навчанні учнів

Наприклад, через поліпшення оцінок учнів, відвідуваність/поведінку учнів; ті досягнення, які учні мають в подальшій освіті, у світі роботи, а також надання їм якомога більше можливостей для реалізації власного потенціалу.

  • Застосування інноваційних та ефективних освітніх практик, які можна відтворювати та розширювати так, щоб вплинути на освіту в усьому світі.

Наприклад, за допомогою інноваційного використання технологій чи нетипових освітніх методик, які можна відтворити і в інших школах у тому самому контексті.

  • Визнання досягнень учителів у класі та поза його межами учнями, колегами, директорами шкіл чи членами більш широкої спільноти

Наприклад, отримання місцевих/національних нагород для вчителів; визнання у місцевій/національній пресі чи в академічних публікаціях; рекомендації чи свідчення учнів з найбільшими досягненнями, від колег, керівників; активне членство на вищому рівні в незалежних організаціях чи радах, які сприяють розвитку освіти.

  • Допомога дітям у тому, щоб вони ставали громадянами світу, надаючи їм освіту, що ґрунтується на цінностях розвитку в молоді навичок для життя та роботи. Така освіта має готувати їх до світу, у якому діти будуть зустрічатися з людьми різних віросповідань, культур і національностей.

Прикладом може бути організація працевлаштування або інші методи доступу до ринку праці; зв’язок з освітніми закладами в інших частинах світу, а також сприяння програмам обміну студентами.

  • Досягнення (поза межами класної кімнати), які забезпечують суспільство унікальними моделями для реалізації успіху не лише особистого, а й загального, зокрема у викладацькій професії.

Визнання шляхом нагород спільноти; членство в місцевих організаціях (будь-які статті в пресі будуть корисними).

  • Заохочування вчителів залишатися в професії та розвивати їхні навички, а також стимулювання інших приєднуватися до вчителювання.

Наприклад, викладання чи наставництво вчителів, робота на вступних педагогічних тренінгах, наставництво інших вчителів, а також здійснення (з іншими) безперервного професійного розвитку. Крім того, участь у публічних дебатах щодо викладацької професії, можливо, шляхом виступів, написання статей, ведення блогів, участь у роботі медіа, кампанії в соціальних мережах, участь у заходах чи конференціях.

Технічні критерії

Премія доступна для вчителів, що наразі працюють та навчають дітей у рамках обов’язкової шкільної освіти або дітей віком від шести до вісімнадцяти років. Учителі, які продовжують викладання, навіть на позаштатних засадах, також мають право на участь, так само, як і вчителі онлайн-курсів. Премія може бути присуджена вчителям школи будь-якого типу та форми власності.

Заявки приймаються до 1 серпня 2019 р., а переможець оголошується 5 жовтня 2019 року.