close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Артур Пройдаков 2021

Населений пункт: місто Київ
Навчальний заклад: MIDGARD
Предмети: українська мова та література

Артур Пройдаков народився у місті Кадіївка, що на зараз окупованій частині Луганщини. Він змалку цікавився українськими мовою та культурою. На це його надихали футбольні коментатори та україномовні музичні гурти. У 2007 році він вступив до Луганського університету імені Тараса Шевченка, а в листопаді 2014 року був змушений покинути дім через війну. Зараз Артур працює у київській школі “MIDGARD”, де “лагідно українізує” школярів і щодня доводить їм, що освіта може бути цікавою.

Під менторством Артура школярі невеликих міст складають ЗНО на 190+ балів, вже після першого року в університеті знаходять роботу в SMM або копірайтингу та мимоволі закохуються в сучасну українську літературу. Під час занять він проводить опитування у телеграм-каналі, навчає учнів SMM-менеджменту та створює приємний мікроклімат для навчання за допомогою ігор. Мрія Артура — побудувати культурний міст між людьми з Заходу та Сходу України за допомогою міжобласних подорожей. Він переконаний, що завдяки стиранню бар’єрів між українцями буде легше протидіяти пропаганді ззовні.

«Бути найкращим вчителем 2021 за версією Global Teacher Prize Ukraine — це не про те, що ти — переможець, молодець, красунчик. Це про відповідальність та повноваження представляти освітян України».