close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Global Teacher Prize Slovakia 2021: звернення Артура Пройдакова до вчителів Словаччини

“Ми обов’язково переможемо! Разом з вами, разом із вашою допомогою для українських дітей!” — Артур Пройдаков, Переможець Global Teacher Prize Ukraine 2021, звернувся із промовою до вчителів Словаччини на церемонії нагородження Global Teacher Prize Slovakia 2021.

4 травня 2022 року відбулася церемонія нагородження найкращого вчителя Словаччини за версією Global Teacher Prize Slovakia 2021. Від імені всіх освітян України переможець премії Global Teacher Prize Ukraine 2021 Артур Пройдаков звернувся до вчителів Словаччини з привітанням та подякою за підтримку України на освітньому фронті.

Публікуємо слова пана Артура, які змусили аудиторію аплодувати стоячи:

“Шановні колеги, дорогі вчителі! 

Дозвольте від імені всіх освітян України привітати вас із чудовим святом, із неймовірною церемонією, де панує щастя, добро та сила знання – Global Teacher Prize Slovakia. 

Зовсім нещодавно, минулого року, хоча здається, що то було вже в минулому житті, ми так само із чарівними учителями України зустрілись у Києві на церемонії нагородження. Мені було дуже приємно здобути звання переможця. 

А сьогодні мені дуже приємно побачити вас і звернутися до вас зі словами привітання та вдячності. Привітання – бо зараз неймовірно важливий день у вашому житті та житті освіти Словаччини, цінуйте ці миттєвості і насолоджуйтеся святковою атмосферою. Вдячність – бо ми безмежно вдячні вам, що ви здійснюєте навчальний процес для всіх українських школярів, які були вимушені виїхати з України через військове вторгнення Росії. І нехай ці два почуття будуть сьогодні важливим меседжем для вас від українських учителів (привітання та вдячність). Ми, ваші колеги, продовжуємо боротись на освітньому фронті, продовжуємо викладати в теперішніх умовах війни, оскільки чудово усвідомлюємо, що знання та освіта – це важлива інвестиція в майбутнє незалежної та демократичної України!

Ми обов’язково переможемо! Разом з вами, разом з вашою підтримкою, разом із вашою допомогою для українських дітей! Зі святом вас! Слава Україні!”

Запис проведення церемонії Global Teacher Prize Slovakia 2021 доступний для перегляду за покликанням.

Схожі новини