close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Сергій Петрович

Фото фіналіста

Населений пункт: Вінниця

Навчальний заклад: школи: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16

Вінницької міської ради (також працюю у Вінницькому коледжі

НУХТ)

Предмет: Технології, інформатика

 

Суперсила: Завжди вміє почути дитину, попри проблеми зі слухом. Пан Сергій уважає, що є два паралельних виміри життя: звичайних людей і людей із інвалідністю. На його думку, розрив потрібно зменшувати. Відтак, у своїй школі він виховує в школярів толерантність й емпатію до всіх навколо. Наприклад, під час виконання інформаційних проєктів, учні пана Сергія роблять панорамні фото храмів різних релігій і конфесій — так вони вчаться розуміти та поважати вибір кожного.

Вчитель 21-го століття, який він? Інновативний і натхненний. У своєму коледжі пан Сергій обладнав СМАРТ кабінет фізики, якому немає аналогів в Україні. У просторі діють спеціальні датчики, які збирають інформацію про навколишнє середовище. Так, студентам легше виконувати лабораторні роботи та розуміти, звідки беруться незрозумілі показники.

Які навички потрібні учнівству покоління Альфа? Адаптивність до світу, що швидко змінюється, а ще — уміння оперативно обробляти великі масиви інформації та критично мислити. Пан Сергій переконаний, що кожен учень або учениця повинні постійно розвиватися та не боятися поразок. Важливо й зберігати оптимізм, незважаючи на обставини. Так, аби звеселити школярів, він часто розповідає про сімейні танці: на танцполі сам пан Сергій, його дружина, син Ярославчик і домашній робот.

Професійна мрія: Створити інклюзивне середовище для вчителів із інвалідністю. Пан Сергій руйнує суспільні стереотипи власним прикладом педагогічного успіху.

Джерело натхнення: Учні, які не забувають про вчителя навіть після закінчення школи. Випускники вважають пана Сергія найкращим другом і запрошують його на весілля.