close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Про Global Teacher Prize Ukraine у 2023 році

Якби вчителів номінували на «Оскар», українські педагоги забрали б всі нагороди. Їхня професійна та віддана робота з дітьми, попри турбулентні умови великої війни, заслуговує на виняткову відзнаку.

Поки Росія руйнує школи бомбардуваннями та обстрілами, вчителі навчають нове покоління українців за межами фізичних стін та проводять уроки в бомбосховищах. Поки ворог волів би знищити життя на території України та затягнути нас у морок минулого, вчителі виборюють майбутнє на лінії вогню, викладають у прифронтових чи деокупованих регіонах, зберігають українську освіту навіть під окупацією.

Щорічна премія Global Teacher Prize Ukraine адаптувала формат до нових умов і продовжує збір історій про вчителів, які самовіддано дивляться в обличчя викликам воєнної реальності, продовжують рухати українську освіту та попри все залишаються агентами змін.

Як відбуватиметься збір історій?

З 25 травня по 1 вересня триватиме збір історій про вчителів.

Розповісти історію може як сам вчитель, так і його колеги, учні або їхні батьки — обмежень немає.

Відбір історій здійснюватиме організатор премії, громадська спілка «Освіторія», та експертна рада.

Частина історій будуть опубліковані на сайтах globalteacherprize.org.ua та osvitoria.media, сторінках у соціальних мережах премії
та ГС «Освіторія», а також на майданчиках інформаційних партнерів.

Церемонія на День вчителя

До Дня вчителя у телевізійному форматі Global Teacher Prize Ukraine розкаже історії вчителів, щоб у такий спосіб висловити їм подяку, відзначити важливість їх праці та надихнути на нові звершення.

Вчителі важливі. Особливо зараз. Вони відбудовують освіту на звільнених землях, продовжують чинити опір в окупації або ж змінили учительську кафедру на окоп і зі зброєю в руках захищають нас на фронті. Вони евакуйовують дітей під обстрілами та тримають тил, підтримуючи своїх учнів та їх родини. Вкрай важливо, щоб всі подвиги наших Вчителів були почуті, жоден не загубився. Тож цьогоріч ми продовжимо розповідати історії вчителів, що заслуговують на всі існуючі нагороди, внесок яких неможливо порівняти чи оцінити. Їхній шлях і досвід мають бути помітними. У такий спосіб ми прагнемо висловити вчителям свою подяку та відзначити важливість їх праці,

— говорить Зоя Литвин, голова спілки «Освіторія» й засновниця премії.

Команда Global Teacher Prize Ukraine разом з амбасадорами та експертами премії створили гайд «Як подавати свою історію або номінувати вчителя?»
guide 2023 image

Збір історій завершено, дякуємо!