close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Як подати власну історію або номінувати вчителя на Global Teacher Prize Ukraine 2023?

News 14.08.2023

Global Teacher Prize Ukraine продовжує збирати історії вчителів, чий професійний досвід і віддана робота з дітьми уособлюють українське вчительство воєнного часу.

Кожна вчительська історія має велике значення та потребує висвітлення. Адже, крім презентації особистих досягнень конкретного педагога, вона також відображає його вплив на учнів, школу і загалом громаду. Ці історії підкреслюють важливу роль вчителів у суспільстві, сприяють впровадженню та поширенню нових педагогічних практик і методик, і можуть стати прикладом для інших освітян.

«Цьогорічна премія — це «історія» про неймовірні історії, які щодня відбуваються в освітянському житті.  Це можливість розповісти  про свій шлях світу, зробити вклад, який увійде в скарбницю педагогіки України», — переконаний фіналіст Національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2020, переможець в номінації «Вибір Українців» GTPU 2020 Андрій Олійник.

Для саморозвитку кожного вчителя — це чудова можливість, додає Олійник.  За його словами, сьогодні престиж професії вчителя залежить більшою мірою від самих вчителів, а участь в премії підкреслює професіоналізм педагога та дає змогу кожному знайти свою родзинку та поділитися нею зі світом.

«Під час написання своєї історії важливо не боятися хизуватися здобутками, в жодному разі не думати, що твоя історія не варта уваги. Кожна історія має право бути почутою і буде почутою. Важливо лише в ній розкрити себе не тільки, як вчителя, але і як людину», — каже фіналіст.

Оскільки навіть професійним вчителям може бути непросто максимально відобразити свої досягнення, врахувавши воєнні виклики, команда Global Teacher Prize Ukraine підготувала практичний гайд

  • гайд містить рекомендації з написання історій, які допоможуть структурувати думки та подати заявку належним чином;
  • приклади успішних історій покажуть, як вчителю продемонструвати свій унікальний внесок у навчання та виховання учнів;
  • наведені критерії відбору допоможуть зрозуміти, на що звертати увагу, як зосередитися на головних аспектах своїх досягнень;
  • практичні поради підкажуть, як подати ідею освітнього проєкту; зрозуміло сформулювати та презентувати. 

Ознайомитись з гайдом можна за посиланням: https://bit.ly/3QuLUaW

Нагадуємо, що крім історій, Global Teacher Prize Ukraine фіксує учительські ідеї освітніх проєктів на 1 000 000 гривень. Збір історій та освітніх проєктів триває до 1 вересня на сайті Global Teacher Prize Ukraine. Заповнити форму може як сам учитель, так і його колеги, учні або їхні батьки — обмежень немає.

Схожі новини