close-envelopedeveloper-01fblogo-darklogo-footerlogomailmegaphonevktiktokyoutube

Опрацювання анкет освітніми організаціями

На етапі відбору ТОП-10 з ТОП-50 важливо долучати експертів, які мають досвід і розуміють особливості освіти в країні. До того ж, це можливість залучення до процесу відбору людей, які рухають освіту вперед. Саме тому анкети ТОП-50 в довільному, нерейтинговому порядку (без зазначення балів від волонтерських офісів) передаються робочій групі з 5 партнерських громадських організацій*: AIESEC, Linguist, EdPro, Teach for Ukraine, GoGlobal. Кожна з організацій вивчає анкети та відеовізитівку ТОП-50 учасників.

Організації мають сформувати робочі групи (3-5 людей) та визначити людину, відповідальну за фіналізацію та передачу остаточних балів, про що говориться під час інструктажу, який проводить менеджер проекту для кожної окремої організації. Представник, відповідальний за фіналізацію і передачу остаточних даних кожної організації засвідчує підписом протокол зі спільною оцінкою, де так само зафіксовані оцінки кожного члена робочої групи (бланк з балами) перед передачею його ГС «Освіторія».

Кожен учасник робочої групи оцінює кожен блок (запитання) анкети за шкалою від 0 до 5 балів. Мінімальна сума балів, яку може набрати аплікант, – 0, максимальна – 40. Після цього внутрішньо в команді відбувається обговорення (підрахунок середнього бала по кожному із блоків питань). Далі вираховується остаточній бал по кожному вчителю як сума середніх балів по кожному із блоків питань. Остаточні бали по кожному із блоків питань для кожного кандидата виставляються у систему представником, відповідальним за фіналізацію результатів.

Рейтингова таблиця з балами, виставленими кожному вчителеві з ТОП-50, від кожної освітньої організації надсилається ГС «Освіторія» до 26 серпня. Як і у випадку з волонтерськими офісами, бали, виставлені експертним колом, потрапляють до системи автоматично під час їх виставлення. Програма зводить таблиці від усіх організацій і методом підрахунку середнього арифметичного виводить рейтинг ТОП-10.

У разі, якщо кілька вчителів набрали однакову кількість балів на 10-те місце, рішення про те, кого включити до ТОП-10, приймається колегіально представниками, відповідальними за фіналізацію результатів у кожній з 5 партнерських громадських організацій.